BHS Real Estate Fund, cílený výnos 8%+ p.a.

BHS Real Estate Fund SICAV (dále i jen „Fond“) je založen dle českého právního řádu jako fond kvalifikovaných investorů. Investoři mají možnost zhodnotit své prostředky ve Fondu prostřednictvím investic do komerčních nemovitostí a to primárně do kancelářských budov na území České republiky a doplňkově pak na území Slovenska a Německa. Privátní investoři mají obvykle problém při dodržení diverzifikace svých investic pořídit kancelářskou budovu, která v případě moderních větších nemovitostí představuje investici v řádech stovek milionů korun. Samotný fond bude při nákupu více nemovitostí dosahovat ještě vyšší diverzifikace zdrojů příjmů v podobě většího množství nájemních smluv.

Kancelářské budovy, na které je nemovitostní fond BHS zaměřen, mají coby nájemce renomované korporace, u kterých je vysoká pravděpodobnost dodržení nájemních smluv, které jsou obvykle uzavírány na dobu pěti let. Fond respektive investoři, tímto způsobem získávají závazek několika společností v rámci každé nemovitosti na splácení pravidelných částek v podobě nájmu. Je velmi málo pravděpodobné, že by v jeden moment ukončilo bez schopnosti dostát svým závazkům více společností, které jsou nájemci v příslušných nemovitostech fondu. I v případě dočasného výpadku v cash flow fondu zůstává fond vlastníkem nemovitosti, která představuje minimálně hodnotu v podobě samotné nemovitosti a pozemku.

Základní informace o fondu


Portfolio nemovitostí

Představení klíčových partnerů

Investiční strategie fondu

Fond je založen za účelem dosažení dlouhodobého zhodnocení finančních prostředků investorů.

Investiční strategie fondu

Proč investovat do fondu

Kontakt

BH Securities a.s. 
Na Příkopě 848/6
110 00, Praha 1
Recepce: +420 255 710 710
Fax:+420 255 710 770
E-mail: bhs@bhs.cz
Web: www.bhs.cz

BHS REAL ESTATE FUND SICAV, a.s.

Anežská 986/10,
110 00 Praha 1
IČ: 05504643 
DIČ: CZ05504643 
vedená u Městského soudu v Praze, vložka B 21953

Pavel Borovička
Tel. 255 710 777

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Položky označené * jsou povinné.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.
Odeslat

2019 © BH Securities a.s.

Více